0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Каталог товарів

Більше 500 тканин з колекцій JM Decoration, Coulisse, Van Cleave (Німеччина). Системи відкритого і касетного типу.

Більше 40 кольорів натурального дерева з колекції Basswood і Bamboo. Колекція STYLE з Голландії та Сlassic з Польщі

Дві колекції жалюзі День-Ніч з асортиментом більше 200 тканин. Польща, Голландія, Туреччина, Німеччина - на будь-який смак.

Плісе для вікон, стель, арочних і скошених вікон. Виробники штор плісе Німеччина - Cosiflor і Голландія - AG-Tex.

Електрокарнізи від пульта, вимикача або телефону від всіх світових виробників - Китай, Франція, Голландія.

Маркізи від польської компании SELT и испанской Gaviota Simback. Акрилові тканини PARA (Италия) с гарантієй.

Мотори для рулонних штор і автоматичних жалюзі. Електропривод Sonnese - від французького SOMFY і Dooya - виробництва КНР.

Римські штори по демократичній ціні з карнизом виробництва Coulisse - Голландія і тканин Польща - Туреччини.

Карнизи стельові в великому асортименті. Односмугові і двохсмугові алюмінієві. Профільні карнизи для штор виробництва Голландія і Китай.

Статті

21 червня 2019

Китайські карнизи для штор - вибираємо - ЗА чи ПРОТИ

Карнизи виготовлені в Китаї - добре це чи погано. Давайте розберемося і висловимо свою думку…
21 червня 2019

Електрокарнизи Somfy - Франція з гарантією 5 років

Автоматичні карнизи SOMFY ідеально зарекомендували себе у всьому світі вже більше ніж 40 років. Краса,…
27 травня 2022

Дерев'янні жалюзі в інтер'єрі Лофт, Графіт, Чорний

Ми вирішили присвятити окрему статтю трендовим в наш час кольорам для дерев'янних жалюзи чорних та…

Рулонні штори і жалюзі на автоматиці від JLZ-MARKET в Києві, Харкові та Одесі

Магазин жалюзі і рулоних штор JLZ-MARKET почав працювати більше 8-ми років тому в Києві і недавно було відкриті представництва в Одесі та Харкові. Ми починали свою роботу з невеликої колекції тканин Bamar (Польща) і всього декількох нехай і самих ходових систем .....

Сьогодні в нашому асортименті більше 550 тканин для рулонних штор (тканевих ролет), понад 300 тканин для штор-плісе, більше 45 відтінків дерев'яних жалюзі і 80-ти кольорів класичних алюмінієвих жалюзі.

Ми є клієнтами таких фабрик-виробників як Coulisse - Голландія, Сopaco - Бельгія, Wan-Clieve - Німеччина, Bamar - Польща і багатьох інших.

Якість наших сонцезахисних виробів відточувалося довгі роки підбираючи необхідну комплектацію, яка надійно пропрацює більше 5-ти років і не розсипаючись від сонця, що не пожовтіє, а тканини не дадуть усадку.

Ми автоматизуємо наші рулонні штори і жалюзі на багатьох варіантах автоматики - Elero, Somfy, Geiger, Dooya, Torro і багатьох інших, хоча як флагманом вибрали для себе надійну китайську Dooya і преміальну з чесною ціною Somfy.

Автоматичне управління жалюзі, тканинними ролетами або день-ніч ми вважаємо одним з пріоритетних напрямів в сучасному світі, а з огляду на що ціна автоматичних виробів в даний час не варто так дорого як колись раніше - то це може дозволити собі практично кожен.

Моторизовані карнизи і автоматичні штори - це також дуже популярний продукт в наш час - коли тренди будівництва з великими панорамними вікнами вимагають простих рішень по солнцезащіте, декорування та дизайну вікон.

Також одним з важливих особливостей наших систем є рулонні штори для великих вікон - для цього ми спеціально включили в наш асортимент якісні щільні тканини з великою шириною рулону і системи такі як Louvolite 40, Coulisse 42 - 65- 80 як з автоматичним, так і з ручним керуванням.

Купити класичні рулонні штори - це тренд для квартир та офісів для захисту від сторонніх поглядів та захисту від сонця. Особливо ми рекомендуєм ролети день ніч, як самих функціональний продукт .

Римські штори - це одна з важливих складових нашого повноцінного асортименту - більше 50 кольорів якісних тканин з Польщі та Туреччини дають прекрасний вибір для наших клієнтів. Причому даний товар випущений нами є досить-таки бюджетним в даній категорії, хоча ми використовуємо якісні механізми виробництва Coulisse - Голландія.

Дерев'яні жалюзі - це натуральний зріз дерева, після обробки якого, його вкривають декілька шарів лаком з високими характеристиками УФ - захисту для мінімального вигорання в процесі використання. Для жалюзі з дерева JLZ-market використовує класичні варіанти ламелей з дерева BASSWOOD зростаючого в Канаді та Австралії.

Бамбукові жалюзі - це стебла бамбука, які після зрізання пресуються і жорсткі і тверді ламелі і після заливаються екологічно чистими клеями, при яких вони не втрачають форми, мінімально вигорають і радують приміщення своєю екологічністю.

Профільні карнизи - стельового кріплення - KS, CKS, дворядні і однорядні в декількох варіантах - як оригінальні виробництва Forest, так і китайського виробництва - з цілком гідною якістю і бюджетною ціною.

Виробники наших автоматичних жалюзі цє:

Somfy - відомий французький виробник моторів з 50ти річною історією і гарантією на мотори 5-ть років за програмою Somfy - Expert.

Dooya - китайська фабрика c величезним асортиментом двигунів для маркіз, ролет, воріт і рулонних штор.

Forest - голландська фабрика виробляє для штор електричні карнизи з 10-ти річною гарантією. У них самий практичний профіль для вузьких ніш виготовлений за запатентованою технологією Forest і мотори з керуванням як від пульта, так і від клавіші / розумного будинку.

Unova - давно відомий виробник в Китаї двигунів для штор та жалюзі з потужними та тихими електроприводами з гарантією 3 роки. З цією автоматикою дуже зручно використовувати всі системи розумного будинку. 

Так як ми вже більш ніж 8 років працюємо на данному ринку - наші співробітники ( менеджери, інженери , майстри) мають величезний практичний досвід в встановленні, настройці та рекомендації щодо нашої продукції. Досконало знають склад тканин. їх властивості через багато років експлуатації, дуже сильні в інженерній справі. Це призведе в подальному до того комфорту та функціональності заради якої і замовлявся данний виріб нашими клієнтами.

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки