0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Штори плісе

Штори плісе в Києві та Одесі

Штори-плісе це цікавий і дуже функціональний продукт, який мінімізує розмір зібраної системи на вікні завдяки своїй плісированою збірці і тим-самим відкриває велику панорамності вікон в зібраному вигляді. Великий асортимент тканин в нашому магазині дозволяє підібрати їх під будь-який функціонал.

Штора плиссе для панорамного окна290 Плиссе на арочное окно

Систем плісе величезна кількість, але JLZ-market вибрав для своєї роботи двох виробників систем - це Cosiflor (Німеччина) і AG-Tex (Голландія) і асортимент німецьких тканин з приблизно 500 найменувань виробництва Німеччина. А також величезна кількість систем (понад 50 варіантів) - для прямокутних, арочних, трикутних, похилих і т.п. вікон.

Найбільш ходовими звичайно-ж є натяжні системи VS або PS з керуванням за допомогою ручки - де можлива комбінація двох рухливих карнизів, декількох тканин на одній стулці - так звані плісе день-ніч, а в реальності VS 3.1, рух штори тільки знизу-вгору і багато інших.

VS1 (PS1) - натяжна штора-плісе для кріплення на раму вікна.

F 1 (PF1) - свободновісящая система - з управлінням шнуром для вікон до яких складно дотягнутися через великої висоти.

VS3 (PS3) - система з двома тканинами на одному карнизі - щільна і прозоріша.

DF - Сomfort - плісе на мансардне вікно з коробом і направляючими.

Перечень систем плиссе в Запорожье

Звичайно-ж не варто забувати і про арочні вікна яких сила-силенна в котеджному будівництві - і звичайно-ж хочеться затінювати або прикрашати це кругле вікно відповідною системою. Арки можливо зробити як працюють - у вигляді віяла (система SR4), так і стаціонарні. Також на COSIFLOR можливо робити найфантастичніші вироби круглих, витягнутих, елипсні і інших вікон - де тканина буде збиратися в самих різних напрямках - і в даному випадку багато чого буде залежати не тільки від можливостей самої системи, а також і від професіоналізму збирача і установника.

У голландсткіх жалюзі плісе (з більш бюджетної комплектації) - можливе виготовлення тільки стаціонарних аркових і круглих систем.

шторы плиссе Cosiflor

А для мансардних поверхів самим затребуваним виробом є система штор-плісе на трикутні вікна (F-Slope) - причому у варіанті виробника COSIFLOR - він повністю відкриє всі скошене вікно, а в голландській системі AG-TEX дешевший варіант, але з верхнім які не працюють трикутником.

Також завжди необхідної окремою системою є штори на мансардне вікно - це максимально відкриває оглядовість вікна, так-як збірка у плісе найменша, ніж у інших сонцезахисних систем, а вибір різних тканин з колекції JLZ дозволить встановити як функціональних Блек-Аут, так і сонцезахисну тканину з метою зрізати яскраве сонячне світло.

Плиссе на скошенное окно Плиссе на мансардном єтаже

Керують системами для мансард - за допомогою грифа управління або використовуючи карданную систему для великих ширин або висот.

Звичайно-ж більшість даних виробів можна автоматизувати. У нашому випадку ми використовуємо 2 види моторів для плісе - французької компанії SOMFY або надійного бюджетного китайського виробника DOOYA. Пульти, радіо-клавіші, провідні вимикачі, передавачі і розумні будинки - підключити даний вид виробів можливо до будь-якої з систем. Мотори працюють від напруги 12 Вольт або 24 вольта і установаліваются всередині самої системи. Блок живлення повинен встановлюватися в щитовій або безпосередньо біля штори.

 Каталог  для штор-плтссе

Кольори профілів для пліссерованних штор - білий, коричневий, чорний, срібло, латунь, золотий дуб, світлий дуби сосна - цілком достатній асортимент для установки для будь-якого вікна. Ну і звичайно-ж можливо пофарбувати алюмінієвий профіль і кронштейни в колір по палітрі RAL.

Купити штори плісе в Києві чи Запоріжжі Ви зможете викликавши нашого майстра / зморщок до Вас на об'єкт - з каталогом, зразками і значними професійними знаннями. Або ж відвідати наш шоу-рум в якому можна побачити практично всі системи - як стельові, так і арочні, скошені і свободновісящая F1 або P1.

Кілька слів про тканини. Тканини для плісе - це такий-же матеріал, як і тканину для класичної рулонної штори, тільки плісирована з кроком 20 мм на заводі в Німеччині. Тому у якісної тканини є такі функції:

 • Не вигоряє;
 • Не всідається;
 • Тримає форму завдяки заводський плісировці;
 • Просякнута антистатичним складом - для простого догляду;
 • Ріжеться ультразвуком;
 • Екологічно безпечна згідно європейського сертифіката Oiko-Tex.

У нашому каталозі зібрані тканини тільки двох німецький постачальників і одного голландського - Blocker-Cosiflor, Junkers @ Mullers і AG-textile.

Часті питання :

 • Розгладжуються чи штори-плісе після довгого терміну служби?

Всі вироби, які виготовляє JLZ-market укомплектовані підтримуючої драбинкою, для того щоб форма штори була завжди стабільно-однакова.

 • Як мити штори - адже вони зі сходами - і на них явно збирається пил?

Тканина від виробників Cosiflor і JM просякнуті антистатичним розчином і пил на самій тканині Ви відчуєте незвично низький. (Можливо побачити пил тільки на алюмінієвому профілі - легко протирається вологою ганчіркою). Системи (крім блек-аутів) можна прати (ручне прання) в мильному розчині - після полоскання віджавши. Так-так тканину з хвилями - вона відмінно віджимається стискаючи в щільну збірці. Сушити в напів-розкритому положенні.

Мойка штор-плиссе

1. Зніміть штору з вікна;

2. Підготуйте теплий розчин миючого засобу з температурою не вище 30 градусів;

3. 10-15 хвилин потримайте в мильному розчині і промийте чистою водою;

4. Складіть полотно і відіжміть воду. Залиште полежати 10-15 хвилин на сухому рушнику щоб з нього не капала вода;

5. Змонтуйте плісе і дайте висохнути в складеному стані. Під час висихання плісе кілька разів підніміть / опустіть полотно щоб складки не склеюються.

 • Чи не порвуться - чи згодом нитки по яких рухається тканину?

У наших системах використовуються кевраловие нитки які не рвуться навіть при дуже сильному навантаженню, а також у всіх системах JLZ встановлені металеві V-подібні вставки для анти-перетирання шнура, а також для відсутності вироблення пластика в місці проходження шнурів.

 • Можлива-ли установка штор-плісе всередину штапика класичного метало-пластикового вікна або алюмінієвого вікна?

У системах Cosiflor є спеціально розроблені кріплення закругленою форми, які можливо встановити не тільки на штапик вікна, а навіть на його кут - таким чином встановивши систему в розсувне вікно, алюмінієві фасадні вікна і т.п ..

  Ткань плиссе Cosiflor Шторы плиссе вавилон

Шторы плиссе каталог Запорожье Однотонная ткань плиссе  Плиссерованная ткань Германия

Відмінною особливістю наших виробів є наявність підтримуючої драбинки для формування гарного зовнішнього вигляду і не заламування тканини в процесі експлуатації плісе. Це трудомісткий процес для приготувань таких систем - але зовнішній вигляд особливо свободновісящая систем F1 або F4, а також автоматичного плісе FE зовсім інший ніж без неї.

Шторы плиссе Киев  Плиссе на раме окна

Крім цього в системах пліссе Cosiflor є V-образ вставки в місця проходження шнурів, які служать для захисту від виробітку пластику від тертя шнурів системи.

 
500.00 грн
Придбати Детальніше
Штори-плісе для круглих і арочних вікон. Тканини Німеччина і Голландія.
500.00 грн
Придбати Детальніше
Штори-плісе натяжної типу з ручним керуванням одинарні, подвійні та інші.

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки