0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні жалюзі в Києві та бамбукові жалюзі від Coulisse.

Жалюзі з натурального дерева від компанії JLZ-market - це ЧОТИРИ колекції з натуральної деревини BASSWOOD і натурального бамбука BAMBOO.

ГОЛОВНА особливість, родзинка, неповторність і ексклюзивність цього матеріалу є його ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ в структурі, прокраске, річних кільцях, натуральності і т.д. - саме це відрізняє його від не сьогодення "дерева" наприклад від IKEA, JUSK і інших торгових мереж і виробників.

 Деревянные жалюзи Basswood на окне

Як і в будь-якому натуральному матеріалі в ньому є і недоліки - дерев'яні та бамбукові жалюзі бояться дуже підвищеної вологості і не опалювальних приміщень - але так-як дерев'яні жалюзі рідко встановлюють в басейни - то для такого красивого вироби це не може бути більшим недоліком.

Жалюзі з дерева бувають з шириною ламелі 25 мм і 50 мм - кожна з яких абсолютно по різному виглядає, має свою функціональність і використовується найчастіше в різних дизайнерських рішеннях і особливих приміщеннях.

Наприклад, дуже важливо знати, що при певній висоті виробів вони збираються при складанні в більшу "стопку".

Для дерев'яних жалюзі з шириною ламелі 50 мм - це збірка 10 см на 1 метр висоти.

Для жалюзі з шириною ламелі 25 мм - це збірка 16 мм на 1 метр висоти вироби.

Плюс висота карниза і утяжелителя.

Бамбукові жалюзі збираються трохи менше - через більш тонкої товщини ламелі - приблизно на 1-1,5 см менше ніж з дерева.

Тому бувають ситуації коли необхідно відкривати, наприклад, балконні двері, а встановлені жалюзі заважають це зробити - і доводиться робити монтаж НА раму ВІКНА саме через велику складання системи.

Найчастіше ламель 50 мм встановлюють НА ЩО ОТВОРИ, а 25 мм НА саму раму металопластикового або дерев'яного вікна. У цей є своя логіка - відкривати вікно або двері зі встановленою на ній вузької ламелью -карнизи набагато зручніше - стулка повністю відкриється і двері розчиняться, та й укіс не зашкодить.

Коллеция жалюзи Style

Дані вироби дуже красиво виглядають в будинках-зрубах, ресторанах, житлових квартирах в мінімалістичний і лофтового стилях і інших приміщеннях. Вони чудово виглядають на великих красивих вікнах - адже керувати або дуже зручно - просто повернути шнуром і не потрібно їх відкривати і закривати.

Управління дерев'яними ролетами (жалюзі) може бути як механічне, так і автоматичне.

Механічне:

25 мм - підйом за допомогою шнура, а поворот за допомогою тростини управління.

50 мм - підйом за допомогою шнура і поворот за допомогою шнура.

Жалюзи из натурального дерева Бамбуковые жалюзи Paintes Brush

Автоматичне:

Моторизовані жалюзі компанії JLZ - market можуть бути виготовлені на двох типах моторів - французької Somfy і більш бюджетної Dooya (КНР).

Somfy - найвідоміша і надійна автоматика, мотори, реле, приймачі, пульти, вимикачі та інше обладнання. Країна виробництва - ФРАНЦІЯ! Можлива інтеграція в усі системи розумного будинку.

Dooya - не менше надійна китайська фабрика активно розвивається і має велику популярність в Європі і США. Країна виробник - КИТАЙ. Управління можливо від пультів і вимикачів.

Мотор для жалюзі використовують з більш більшою потужністю і крутним моментом, ніж для рулонних штор - мінімум 6 Ньютон-метрів, а для великих виробів і все 10 Ньютон-метрів.

У французькій Somfy для управління жалюзі з дерева існує спеціальний пульт управління Somfy Modulis RTS, який дозволяє не просто піднімати-опускати і зупиняти ламелі на необхідній висоті, а ще й мати повільний підйом за допомогою джойстика-скрол.

Пульт Situo Variation 4 RTS

У китайській Dooya - управління класичне - Пульти, Вимикачі провідні та радіо, інтеграція з розумним будинком KNX і іншими. Хоча є вже і можливість управління від смартфона за допомогою роутера-хаба або по сухому контакту за допомогою передавача.

Що ще важливо в дерев'яних жалюзі - звичайно-ж комплектація на якій вони зроблені і додаткового тільні елементи які і формують цей зовнішній вигляд.

Один з стильний варіантів - це широка тасьма.

Тесьма для деревянных жалюзи

Переваги бамбукових жалюзі від JLZ-маркету:

  • Красиві декоративні наличники закривають алюмінієвий карниз, які кріпляться на великих-надійних магнітах і загинаються при установці виробів на стіну або раму (що не робиться при бюджетному виготовлені);
  • Конусоподібні обважнювачі шнура - останній тренд в дизайні, що виконано в наших виробах;
  • Відібрані з урахуванням можливого разнотону ламелі і декоратіние планки;
  • Прокрашенние в темний кольорах виробів торці з метою не вибивання з цвесовой гами торців системи;
  • Наповнення карниза - фурнітурою надійної компанії ANWIS - Польща;

Сертифікація жалюзі дерев'яних:

В Україні такі вироби не вимагають обов'язково сертифікації - але для вимогливих замовників ми зробили сертифікати ДОБРОВІЛЬНОЮ СЕРТИФІКАЦІЇ - підтверджують екологічність даних виробів.

Сертификат на жалюзи

Максимальні розміри Дерев'яних жалюзі:

У наших трьох колекціях є ламелі з максимальною довжиною 2400 мм і 2700 мм, тобто можемо максимально робити вироби 2700 * 3500 з колекції Coulisse Style - як автоматичні дерев'яні жалюзі, так і з шнуровим управлінням.

У колекцію Coulisse Style входять дерев'яні жалюзі білі, чорні, травертин, жасмин і інші сучасні і стильні кольори.

А наші бамбукові жалюзі 25 і 50 мм - це вибілені і матовані кольори з колекції Coulisse-Premium.

Бамбуковые жалюзи Запорожье и Днепр

І бамбукова колекція в стильних чорно-сірих тонах з спеціальної рифленою фарбуванням Painted Brush:

Бамбуковые жалюзи в чорном и графитовом цвете Запорожье

Ці відтінки є як в ламелях 50 мм, так і в жалюзі з шириною 25 мм.

Крім квітів матеріалів - дуже важливим елементом естетичної досконалості даного дорого продукту є комплектація, фурнітура та варіанти збірки систем.

Наприклад проста здавалося-б річ - декоративна планка, яка закриває металевий карниз може взагалі бути відсутнім, кріпитися на липучках, на гачках, з боковинами або без них, на посилених магнітах і т.п.

Ми для себе вибрали найнадійніший варіант - закриті боковини на торцях і посилені магніти - це робить наші дерев'яні жалюзі практично ідеальними.

 Деревянные жалюзи Запорожье Крепление карниза жалюзи

Телефонуйте до нас за вказаними в розділі контакти телефонами і ми з задоволенням відповімо на всі Ваші питання, проконсультуємо, відправимо до Вас майстра або-ж приймемо замовлення онлайн з відправкою будь-яким перевізником.

Жалюзи из натурального дерева Запорожье

Огляд нашої колекції жалюзі можна побачити на цьому відео:

  

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки