0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Компанія JLZ - маркет об'єднала в собі все найкраще що є в сонцезахисної і текстильної галузі України. Нові та сучасні колекції тканин, максимально широкий асортимент систем як в функціональних, так і в колірних рішеннях, а також автоматизація карнизів, рулонних штор, плісе і класичних штор зробить Ваш інтер'єр впізнаваним і неповторним, а ведення Вашого об'єкту і замовлення максимально комфортним.

Наші колекції:

Рулонні штори - одна з найширших в Україні колекцій об'єднала в собі тканини з німецької JM Decoration і Bamberger, голландської Сoulisse і ag-textile, польської Bamar і Мiranda, турецької Kiraitex і багато інших. Сертифікати екологічної безпеки європейські і українські дозволяють залишатися впевненим в якості даного текстилю.

  

Крім колекції класичних рулонних штор і блек-аутів для ролет ми рекомендуємо і часто використовуємо прозору тканину Screen - виробництва Vertisol (Іспанія), яка володіє теплоотражающими властивостями - завдяки збалансованому складу PVC + PES.

Ткань Screen для ролеты  

Штори-плісе - дуже красиві і функціональні вироби для складних вікон - особливо арочних, трапецієподібних, круглих, сферичних. Вони часто використовуються для мансардних поверхів, або для прихованого монтажу всередині мансардних вікон або розсувних дверей або вікон.

Виробники тканин і систем для наших штор-плісе - це COSIFLOR (Німеччина) - найкраща з існуючих комплектацій в Європі - вироблена німецькою компанією Bloker. З даної комплектації плісе народжуються дуже функціональні шедеври для складних вікон.

 Комбинация плиссе и день-ночь

Дерев'яні жалюзі - найстильніший продукт нашого часу в жалюзійних темі, який подобається всім без винятку дизайнерам і архітекторам завдяки функціональності в солнцезащіте і елегантності зовнішнього вигляду.

Колекції з якими ми працюємо - це голландська Coulisse - три колекції включаючи бамбукові жалюзі і польський ANWIS - колекція в класичних відтінках для жалюзі з дерева.

 Деревянные жалюзи и бамбуковые

Дані вироби виготовляються як з ручним керуванням (шнур або тростину), так і з автоматичним.

Автоматизація сонцезахисних систем - це безмежні можливості комфортного управління виробами - в тому, де ми сильні і мега-професійні.

Для автоматизації JLZ використовує мотори трьох основних фабрик - SOMFY (Франція), Dooya (Китай), Forest (Голландія).

 

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки