0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

День-ніч

Штори день ніч в Києві

Штори день-ніч - це хороший варіант комбінувати жалюзі та рулонні штори - висловивши це в тканинної комбінації званої шторами день-ніч або рулонними шторами Делайт.

Тканева ролета День ніч

Перекриття щільною смужкою тканини прозору дає відмінну можливість простим рухом відкривати оглядовість і регулювати пропускання світла в приміщення, а також можливість закритися від сторонніх поглядів сусідів або проходять повз роззяв.

Система день-ночь на леске Рулонные шторы день ночь

Асортимент тканин JLZ з понад 200 артикулів дозволяє підібрати тканину з практично будь-яким дизайном і функціональністю - наприклад тканину затемнюючу на 80 або 100%, або-ж підібрати прозору смужку з більш щільною сіткою або зовсім прозору.

У нас є 2 колекції тканин для рулонної штори Делайт - це колекція німецьких тканин, які сертифіковані за стандартом OIKO TEX і по нашому українському стандарту добровільної сертифікації (так-так за законом обов'язкової сертифікації дані вироби не передбачають).

Системи для ролет день-ніч - це також дуже важливий фактор для комфортного користування даними цікавим виробом.

Для класичних стулок використовуються системи Делайт -19 вироблені компанією BESTA - дуже зручна і функціональна система про яку розказано в окремому блоці. Її головна перевага - це маленькі кронштейни практичні на відкритті рамах вікон і волосінь для фіксації.

Кронштейны для рулонных штор день ночь

Система легко змиритися і монтується за інструкцією вкладається в виріб при замовленні. Вона укомплектована всім необхідним для кріплення на що відкривається або глуху стулку - волосінь, фіксатори, магніти, утяжелитель і т.п.

Також для стулок використовуються міні-касетні алюмінієві системи, які створені для кріплення на раму вікна. Вони є з плоскими і П-образними напрямними. Також вони є з можливістю приклеїти або прісверліть систему. Це красиво виглядає, закриває зазори з боків і зверху і максимально зливається з кольором профілю вікна завдяки широкому асортименту квітів мінікассетних систем. А завдяки широкому і надійному скотчу Lohman наклеєній по периметру системи - це прекрасна можливість приклеїти і не свердлити раму вікна в системі Делайт-Створка з П-образними напрямними і Делайт - штапик з плоскими направляючими.

Кассетная день ночь для окна  Кассета жалюзи день-ночь на раму окна

Також, напевно, тільки в нашому асортименті є сама мініатюрна касетна система в розміром короба всього 26 мм - яка дозволить встановити систему не заважаючи відкриванню дверей або пошкодження укосу. Дана конструкція також може бути з плоскими і П-образними напрямними.

Для великих систем день-ніч максимальний розмір по ширині - це 230 см, при висоті 300 см. Якщо необхідно затінити більш великі вікна, то для комфортного управління виробами і можливості виставити рапорт декількох виробів - необхідно розбивати на кілька полотен. Це можна зробити або окремими системами або проміжними кронштейнами з маленьким зазором між 2-ма полотнами тканини.

У нас є даний вид рулонної штори з середнім кронштейном для великих систем на 25-му валу, 32-м валу і 40-м валу.

Кронштеный для S-32 День-ночь Полукасетна рулонна штора день ніч

Більш великі тканинні ролети день ніч компанія JLZ-маркет виготовляє на стіновий алюмінієвої планки з більш важким обважнення - необхідним для формування більш рівного полотна і більш ідеальною намотування технологічно необхідної для великих систем.

Системи в даний ролетах з подвійною тканини ми використовуємо Louvolite -Англія або Сoulisse - Голландія - надійні, перевірені і красиві системи.

 День ночь рулонная штора Кассетная день ночь

Великі системи день ніч найбільш часто використовуються в наших рекомендаціях для замовника при установці всередину отвору (при наявності глухої фрамуги зверху) і при кріпленні до стелі або зверху отвору вікна. Це дуже красиво виглядає в офісах з панорамними вікнами або в просторих кімнатах з декількома вікнами.

В асортименті JLZ - market є великий асортимент різних тканин Делайт виробництва Німеччина, Голландія, Корея і Туреччина. Таким чином Ви зможете підібрати як однотонні, сонцезахисні і силуетні день-ніч - так і повністю затемняющие тканини встановивши їх як в касетну ролету, так і в рулонну штору відкритого типу.

Тканини для штор Делайт затемняющие:

Рулонные шторы День-Ночь Запорожье  День  ночь под дерево

Тканини силуетні для ролети день ніч:

Ткань день ночь Дольче Ткань Барселона для штор делайт Матрикс рулонная день-ночь

Дуглас рулонные Ткань Амели для день ночь жалюзи Силуэтная ткань делайт

Прерия_день ночь Стильная ролета день ночь жалюзи Прозрачній деньночь

Касетні тканинні рулонні штори день-ніч дуже красиво гармоніюють завдяки прихованим механізмам всередині касети і зливаються з метало-пластиковим вікном.

Касетная день-ночь на окнах

Для кожної тканини даного вироби є свої норми по максимальним висот вироби для установки на різні вікна. Особливо нужно звертати увагу на коробові ролети день ніч, так-як подвійний шар тканини при великій висоті вироби не зможе повністю намотуватися в касету. Тому в наших колекціях є як щільні блек-аути, так і більш тонкі.

Ролеты из ткани на окна Кассетные рулонные шторы

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки