0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Електрокарнизи Forest Shuttle

Ціна: 9900.00 грн
Кількість:
 

Електрокарнизи Forest в Києві та Україні за свою тиху та надійну роботу вже більш 20 років мають дуже багато прихильників серед дизайнерів по шторам та архитекторів.

Електрокарниз для штор з пультом керування

Виробник даного профіля та двигунів є голандська компанія Forest .

Найбільш розповсюдженними моделями автоматичних карнизів, які рекомендує JLZ-маркет є:

♦ Forest Shuttle L - мотор з вбудованним радіоприймачем; 

♦ Forest  Shuttle AC - двигун з управлінням напругою 220 вольт ; 

♦ Forest Shuttle Ion - электропривод з вбудованим акумулятором ; 

♦ Forest Shuttle M - посилений двигун для важких штор ; 

♦ Forest FMS - для важких штор встановленних під нахилом та фазним управлінням ; 

Автоматичні карнизи Forest в ниші

Найкращє співвідношеня ціна / якість для єлектропривода для штор є у двох моделей - Shuttle L та Shuttle AC - їх основні характеристики:

♦ Гарантія - 10 років ; 

♦ Максимальна вага штори - 40 кг; 

♦ Рівень шуму - менше 41 dB;

♦ Напруга живлення 220 Вольт ;

♦ Управління Shuttle L- вбудованний радіоприймач + импульсний "сухий контакт" ;

♦ Управління Shuttle AC - при подачі на управляючі кабелі живлення 220 Вольт ; 

♦ Сумісні пульти Diamond 15 кан та 2-х канальна радіо-кнопка ;

♦ Технологія Tauch Motion -  ТАК ; 

♦ Робота при пропаданні електроструму - ТАК ; 

♦ Колір системи - БІЛЫЙ / ЧОРНИЙ ; 

♦ Виробник - Forest ( Нідерланди );

Відмінною особливістю цих двох моторизованих карнизів є принцип керування :

Shuttle AC - фазне - рух гардини відбувається при подачі на нього електроживлення 220 вольт на одну з обмоток двигуна. Таким автоматичним карнизом зазвичай управляють від стінових вимикачів (самі розповсюджені кнопки для жалюзі - Jung, Schnider, Legrand, Gira, ABB ...), або ж при підключенні до нього різноманітних реле керування (самі розповсюджені Fibaro, Ajax, Xiaomi та інші). 

Схема керування електрокарнизом Forest AC 

Також при особливій комутації кабеля мотор може управлятись також від радіо-пульта чи клавіши. Іноді це допомагає при купленом двигуні, але раптово зміненої схемі підведення кабеля.

Forest Shuttle AC з вбудованим приймачем

Shuttle L -має управління за допомогою пультів керування (вбудований приймач в середині моноблока ) або "сухий контакт" (імпульсна команда).

Також практичним варіантом відкривання/закривання шторой можливо використовувати Tauch Motion) - тобто при штовханні за полотно штори карниз почне рухатись в бік направління зусиль та зупиняється в концевій точці чи при закінченні карниза. Наприклад, якщо Ви підійшли до гардини і захочете щоб не шукати пульт керувати нею - це зробити дуже зручно.

Даним мотором також можливо керувати за допомогою реле або системи "розумний будинок" - причому на відміну від інших моторизованих карнизів, наприклад Somfy, Galaxy, Dooya, Торро та інших - в Forest Shuttle є декілька режимів роботи :  
Програмування карниза Forest

1-й режим - як в усіх інших карнизів - імпульсне замикання "сухих" контактів згідно схеми - при яких команда буде виконуватись або до повної зупинки , або при натисканні наступної команди ( наприклад запинки або руху в протилежний бік);

2-й режим - якого немає у всіх інших виробників - примусове натискання dry contact - тобто поки "сухий контакт" тримають замкненим - карниз буде рухатись у вказаному напрямку. При розмиканні - він зупиняється. Це дуже схоже на фазне керування, але без використання напруги живлення , а тільки замикаючи безпотенційний контакт. Даний  режим зручний , наприклад, для встановлення середніх положень штор або виконання інших команд з точним таймінгом виконання.

Програмування режимів виконується за допомогою пінгування команд на консолі шторного двигуна. Там також налаштовується швидкість руху карниза, плавність тач-моушн, синхронізація декількох електричних карнизів, програмування вимикачів та інше.

Чорна кнопка карниза Forest Shuttle

Особливу увагу хочемо приділити також мотору Forest FMS - це посилений двигун , який керує шторами до 70 кг - з фазним керуванням. Його головною особливістю є вбудована система блокування мотора при відключенному живленні 220 В - тобто відкрити штору при цьому буде неможливо.  

Цьому мотору близько 20 років , він працює значно гучніше ніж L та AC , але всеж таки часто використовується для підьйому - опускання штор на скошених вікнах, або на мансардних поверхах. Інших варіантів із європейських карнизів - просто не існує - вони всі розблоковуються при зникнені живлення 220 вольт на карнизі, а цей зупиняється і пермістити штору в інше місце просто неможливо.

Можливий кут наклону вікна - до 45 градусів. Тому мотор має бути посиленним. Для керування від пульта - необхідно купити зовнішній приймач.. 

Профіль електричного карниза Forest Shuttle в Києві

Його розміри значно менше ніж китайських, французьких та американських аналогів (наприклад Lutron) - всього 20 мм * 20 мм і це дає значні переваги для прихованного кріплення штор, а також для можливого відкривання високо розташованих відкривних рам , або утеплених стель. Також це дає можливість розміщення декількох ліній карнизів в більш вузьку нішу ніж інші системи. 

Розміри електрокарниза для штор 

Значним плюсом та особливою захопленністю декораторами цим карнизом , крім його маленького розміру, є й особа форма крючків , які "виводять" штору до зовнішнього края профіля. Це робиться для того, щоб використовувати при пошиві тесьму, яка підніме гардину на рівень самого карниза та сховає світлову щіль зверху. З нашої точки зору, це практично при використанні плотної тканини типа Black Out в приміщеннях де немає карнизної ніши, чи вона дуже мала.

Також закінчення профілю з протилежної сторони від двигуна у Forest FMS має маленький розмір - це практично при розсуву штори в одну сторону - покращує зовнішній вигляд приєднанного до стелі алюмінієвого автоматичного карниза, та дозволяє довести тканину в притул до стіни.

Крім класичного варіанта профіля також існує "Вмонтований моторизований карниз" Forest Recess - необхідний для прихованого встановлення в гіпсокартоні або бетонній стелі.

Гнуття шторного карниза у кути або в еркер

Особливістю гнуття профіля FMS для Forest , завдяки його вузькому розміру, є радіус - 20 см.Це дозволяє встановити його в вузькі углові ніші , а також вигнути для закривання бокових просвітів штори.

 Установленный в нишу гнутый электрокарниз

Наприклад електрокарниз Somfy має радіус гнуття профіля - 30 см .

Ідеальність гнуття даного карниза залежить від - состава алюмінієвого сплава, заводське фарбування в Голандіі ,ребра жорсткості чи пази встановлення ременя внутрі системи та багато іншого.

Гнуття проводиться машинним способом по кресленням в сертифікованій програмі Forest . При замірі дуже важливо використовувати креслення та угломіри від данного виробника  - чим вже багато років користуються майстри  та інженери JLZ-маркета.

Вага: 0 Кг.
Характеристика системи : Автоматический карниз производства Forest - Голландия
Характеристика тканини : Система без ткани
Матеріал : Алюминий производства Нидерланды
Розмір : Профиль 20 мм * 20 мм

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки