0 товар(ов)
на сумму 0.00 грн

Автоматичні карнизи SOMFY - це еталон надійності, функціональності і ідеальної якості.

Компанії SOMFY - недавно і виповнилося 50 років і все за такий тривалий термін вони стали виробником № 1 в Європі і Америці в виробництві електрокарнізов для штор, моторів для рулонних штор і жалюзі.

Гарантія на даний бренд - це вже не давно не порожні слова, так-як у нього самий найменший відсоток відмов ніж у будь-якого іншого відомого виробника двигунів для сонцезахисних і шторний систем.

В Україні - на відміну від величезної кількості різних виробників - SOMFY зовсім не новачки, а їх сервісного центру в Україні вже скоро виповниться 15 років.

Тому якраз цей бренд - може дати РЕАЛЬНУ гарантію на ОФІЦІЙНО завезені вироби - так-так оперативність дій сервісного центру в діагностиці поломки, її ремонту або визнання випадку гарантійним / не гарантійний з чіткою аргументацією причини - поза всякої похвали.

Наприклад гарантію на всі китайські двигуни - не зможе дати ніхто - за винятком великих імпортерів.

Гарантію на штор карнизи Forest або G-rail - так-же можуть забезпечити тільки великі імпортери - і їх ремонт якщо Ви купили виріб у невідомого приватного підприємця - може і затягнутися.

У чому-ж секрет чудової якості електрокарнізи Somfy мотором від JLZ-маркет?

  • Якісні профіль ОРИГІНАЛЬНИЙ з високоякісного алюмінію і унікальною шліфування всередині профілю, для легкості ходу глайдера і бігунків;

Двигатели для моторов Сомфи

На жаль зараз з'явилося багато "реплік" китайського або польського виробництва - які відрізнити можливо тільки за якістю фарбування або заміривши штангель-циркулем точні розміри і товщину профілю;

  • Сертифіковані і офіційно завезені через французький або польський склад електрокарнізи Glydea Ultra або Movelite - на які поширюється 5-ти річна гарантія (і додатково від нас ще + 1 рік).
  • Оригінальність всієї комплектації - яка в загальній зв'язці буде ідеально працювати довгі роки - ремені натягу, каретки, бігунки і навіть французькі гачки - все це якісно, ​​тихо і надійно дають автоматичним карнизах Somfy ті характеристики щодо яких даний бренд має позиції №1 в Європі та Америці .
  • Перевірена інтеграція для роботи з електрообладнанням розумних будинків, вимикачів для жалюзі на відміну від партій китайських карнизів, де схеми роботи можуть непрогнозовано змінюватися.

Электрокарниз Somfy Ultra

  • стильні пульти для управління карнизами, радіоклавіші, вимикачі і що дуже не маловажно тривалий ресурс роботи батареї в даних пристроях, а ще важливіше - відмінна дальність радіосигналу - до 200 метрів на відкритій місцевості і до 50 метрів в приміщенні з урахуванням проходження цегляної перегородки.

Зараз в асортименті є два найбільш ходові шторних моторів і одна карнизная система Glydea.

Комплектація і склад карниза:

♦ алюмінієвий профіль французького виробництва з довжиною 5500 мм з можливістю з'єднання за допомогою двуступенчатой з'єднувача встановленого всередині;

♦ Кронштей Twist - прихованого монтажу - це виглядає краще, ніж більшість інших систем;

Кронштейн для потолка карниза Somfy

♦ бігунки на рухомих роликах - полегшують рух штори за профілем (в стандартній комплектації 10 бігунків на м.п.);

♦ посилений армований ремінь знаходиться всередині спеціальних пазів в системі;

Двигун SOMFY MOVELITE 35 - це якісна еко-серія даного виробника - при використанні якої компанія JLZ-market виготовляє сам автоматичний карниз з профілем від преміальної лінійки Glydea.

Электрокарниз Movelite Somfy Запорожье и Киев

Характеристики мотора для штор Movelite 35:

♦ вага штори до 35 кг;

♦ максимальна довжина до 10-ти метрів;

♦ форма карниза - вигнутий за допомогою апаратного гнуття або прямий;

♦ автоматична настройка кінцевий положень;

♦ розблокування при пропажі електрики;

♦ три версії електромотора.

варіанти:

♦ Movelite 35 RTS - з вбудованим приймачем і роз'ємом сухого контакту.

♦ Movetlite 35 WT - для управління за принципом фазного двигуна 220 вольт - для вимикачів або розумного будинку;

♦ Movelite 35 DCT - для управління по сухому контакту - від вимикачів або розумного будинку;

Пульти використовувані для RTS -управління - Telis і Situo:

Пульт Somfy для карниза и ролеты 

Також важливо помітити - що для більшості клієнтів дуже важлива експертність у виборі компанії партнера в якій крім установників ще є певний штат інженерів і сервісної команди.

У нас в штаті такий персонал є - і деякі з них пройшли навчання за програмою Somfy-Expert і мають відповідні сертифікати.

Програма лояльності Somfy-Expert

Программа лояльности Somfy-Expert Гарантия 5 лет от Сомфи

І саме тому JLZ може надавати не 5-ти річну гарантію, а 6-ти річну на штор електрокарнізи Somfyелетрокарнізи Somfy.

JLZ-Market

Каталог товарів

Мы в соц. мережах

         

Служба підтримки